Гастротуризм у Бориславі. Підприємство «Боровик» відкриває дегустаційний зал.

Сьогодні, 09 жовтня, в Бориславі відбувалась приємна подія, яка для нашої громади має унікальне та важливе значення. Бориславське підприємство «Боровик», що впродовж 20 років займається вирощуванням та продажем печериць, розширяється і заповнює ще одну ланку актуального бізнесу – гастрономічний туризм. Сьогодні тут відбулось відкриття дегустаційної зали.

Тепер на «Боровику» туристи зможуть ознайомитись із етнічною кухнею регіону, основними продуктами, особливостями технології приготування страв, відвідати дегустаційний зал і посмакувати різноманітні стави з печериць або закупити готову продукцію виробника.

Засновниками підприємства є брати Мирон та Михайло Турчин. На заході вони коротко розповіли про свій родинний бізнес. На сьогодні на підприємстві функціонує 16 камер вирощування, загальна площа 5200 кв. м, в місяць вдається назбирати приблизно 110 тонн свіжого гриба, нещодавно вони обладнали консервний і сушильний цехи. Важливим є власне сама переробка грибів (маринування, сушіння), оскільки закриваються ризиковані періоди в році, коли попит на сиру продукцію нижчий, зокрема, як зараз, коли лісових грибів вдосталь.

До слова, підприємство «Боровик» першим в Україні серед грибних підприємств, яке отримало Міжнародний сертифікат забезпечення якості та безпечності сільськогосподарської продукції, і успішно експортує продукцію за кордон.

Благословив починання та запросив до спільної молитви присутніх отець Василь Штокало.

Міський голова Ігор Яворський у своєму вітальному слові зазначив: «Дякую за той позитив, який сьогодні отримуємо. Ви своїм вчинком демонструєте сутність українського народу. Коли в країні йде війна, ви не боїтесь започатковувати щось нове. Ви не боїтесь інвестувати і тим самим ви показуєте віру в те, що наш народ непереможний. А віра творить чудеса. Ваша робота неодмінно вносить свою лепту у нашу перемогу. І ми пишаємось тим, що саме в нашій громаді розвиватиметься цей задум!»

Також Ігор Романович відзначив наступне: «Пан Мирон під час розповіді про започаткування роботи підприємства сказав одну фразу «… і ми вирішили спробувати». А зараз ми бачимо процвітаючий бізнес. Аналізуючи це, розуміємо, що коли вони з братом вирішують щось спробувати, то це неодмінно закінчується успіхом. Тож сьогодні ми перебуваємо тут в історичний час, коли зароджується нова успішна справа, яка приноситиме користь всій громаді».

Окрім Ігоря Романовича вітали із нововведенням підприємців депутат Львівської міської ради та головний державний санітарний лікар Наталія Іванченко, начальник Дрогобицької військової адміністрації Степан Кулиняк, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський.

Ми приєднуємось до всіх привітань і бажаємо всім причетним до розвитку «Боровика» великого натхнення, надійних партнерів, нових бізнес-проектів і невичерпної наснаги до праці, вдалих і успішних починань!