Голосування стартувало! Два бориславських проєкти приймають участь в конкурсі

Сьогодні, 26 серпня, розпочалось голосування у конкурсі проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Львівської області. Так, серед учасників є два бориславських проєкти – «Під відкритим небом» та «Історично-пізнавальний еко-тур».

Проєкт «Під відкритим небом» було подано від Бориславського міського парку культури та відпочинку. Відповідно до документації передбачено облаштування мотузкового парку та кінотеатру під відкритим небом, основними метою та завданням яких є сприяння розвитку сімейного, рекреаційного і спортивного туризму у місті Бориславі та регіоні, а також покращення загального стану здоров’я мешканців та гостей міста.

Проєкт «Історично-пізнавальний еко-тур» розроблявся в рамках міжмуніципальної співпраці із містами-сусідами Дрогобичем та Трускавем. Він передбачає створення нових туристичних маршрутів для Борислава, Трускавця та Дрогобича і придбання для них 3 туристичних електромобілів, що зробить комфортними, доступними і цікавими екскурсії цими містами для туристів.

Голосування за проєкти триватиме до 4 вересня включно. Право голосу має кожен мешканець Львівщини, який досяг віку 16 років та зареєструвався на платформі через системи ідентифікацій особи BankID, MobileID чи ЕЦП. Також є можливість проголосувати та здійснити ідентифікацію особи у центрі надання адміністративних послуг. Наголошуємо, що одна особа може віддати один голос за один проєкт.

«Участь у конкурсах проєктів – це завжди додаткова можливість реалізувати чудові задуми та соціально важливі ініціативи. А Всеукраїнський громадський бюджет Львівської області дозволяє людям самим обрати те, що для них важливо. Оскільки Борислав подав два проєкти, то вибрати буде нелегко, але я впевнений, що наші мешканці допоможуть привести їх обох до перемоги», – зауважує міський голова Ігор Яворський.