“Головне наше завдання – перейняти уже напрацьований позитивний досвід”, – Ігор Яворський

Вчора, 30 червня, делегація з Борислава на чолі з міським головою Ігорем Яворським здійснила робочий візит до Надвірнянської міської територіальної громади та Пасічнянської територіальної громади з метою налагодження співпраці та обміну досвіду між громадами, зокрема в організації туристичної справи в промисловому туризмі. Виїзна зустріч відбулася за сприяння директора Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ “Укрнафта” Олега Мальчика. 

У рамках цього візиту делегація з Борислава відвідала Музей нафтопромислів Галичини, який функціонує на території навчально-курсового комбінату НГВУ “Надвірнанафтогаз”. Експозиція цього музею складається з двох окремих частин – внутрішньої (у приміщенні) та зовнішньої (скансену), а на території музею періодично проводиться анімаційне дійство – група акторів у одязі нафтовиків минулого століття сценічно відтворюють процес видобування нафти в Галичині на початках становлення нафтової промисловості. 

Під час екскурсії Музеєм, зокрема на скансені, можна було побачити обладнання для буріння та видобутку нафти XVIII – поч. XX ст. (станок ручного ударного буріння, групова установка приводу насосних свердловин, резервуари та сучасне нафтове обладнання).

Також відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Яворського з головою Надвірнянської міської територіальної громади Зіновієм Андрійовичем, головою Пасічнянської територіальної громади Андрієм Гундою, а також з директором Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ “Укрнафта” Олегом Мальчиком та операційним менеджером НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимиром Владигою. Під час зустрічі обговорили актуальні проблеми та шляхи співпраці між громадами. 

“Між м. Надвірна та м. Борислав є багато спільного, адже структурні підрозділи ПАТ “Укрнафта” працюють як на території м. Надвірна, так і на території нашого міста, – зазначає міський голова Ігор Яворський. – Тож головне наше завдання – перейняти уже напрацьований позитивний досвід та започаткувати дружні відносини між двома нафтовими містами”.