Громада храму Різдва Пресвятої Богородиці запрошує на престольний празник

У суботу, 21 вересня, релігійна громада УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці відзначатиме свій храмовий празник і з цієї нагоди запрошує усіх бориславців та гостей міста приєднатися до спільної молитви, стати благодійниками та розділити радість святкового дня.

День розпочнеться о 12:00 год. з Архиєрейської Літургії за участі єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії Владики Ярослава (Приріза), під час якої відбудеться освячення іконостасу храму УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці (вул. П.Куліша). Зустріч Владики – об 11:45 год..

О 17:30 того ж дня розпочнеться святковий концерт за участі танцювальних колективів «Relax dance», «Попелівські перчики», «Дивограй», вихованців вокально-естрадної школи дуету «Ярослав-На», народного чоловічого ансамблю «Ясени», скрипальки Анни Пліш, сольної виконавиці Ірини Летнянки, творчого колективу ЗОШ № 8 міста Борислава, гуртів «Fest Myzuka» та «Бориславські батяри». Також під час концерту відбудеться благодійна акція збору коштів на підтримку 23-річного Володимира Пліша, якому необхідна трансплантація нирки.

Володимир Пліш з 9-річного віку хворіє на «Аутоімунний гломерулонефрит», через який у 12 років йому почали відмовляти нирки. На жаль, донорська нирка від мами не прижилася, а операція в Білорусії теж не дала позитивних результатів. Зараз хлопець проходить процедури гамодіалізу у м. Львові, та через певні труднощі підключення й надалі приносить чимало проблем. Щоб жити повноцінним життям Володі необхідна операція з трансплантації вартістю $ 75 000. Оскільки така сума є непосильною для сім’ї допомогти просимо усіх небайдужих.

Кошти на лікування Володимира Пліша можна буде пожертвувати під час благодійного концерту, або переказавши на картковий рахунок матері Наталії (4149 4991 0625 2255 – Пліш Наталія Йосипівна (Приват Банк)).