Громадському простору у Бориславі – бути!!!

Сьогодні в майже двогодинному онлайн-ефірі проходила моніторингова зустріч щодо презентації проєкту «Громадський простір «Центр розвитку громади» організаторам конкурсу від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Команда проєкту завзято готувалась весь тиждень до цього представлення і така старанність принесла свої плоди. Словосполучення «потенційний переможець» впевнено замінюємо на слово «ПЕРЕМОЖЕЦЬ» і радіємо з думкою «Громадському простору у Бориславі – бути»!

З чим вітаємо учасників та всю Бориславську громаду!

«Ми віримо в цей проект, бо для нас це – важливо, – в завершальному слові зазначив міський голова. – Загалом у мешканців з’явилась віра в краще: віра в себе, віра у своє місто. За останніх 5 років на території нашої громади вдалось реалізувати понад 100 проектів (від дрібних до великих). Люди відчули, що вектор напрямку змінився: щось створюється, відбудовується… Власне тому і з’явилась ця віра. Громада, бізнес почали активно долучатись до втілення позитивних змін. Але такого єдиного центру, осередку, «душі» не вистачає, щоб наші задуми почали рухатись семимильними кроками. Впевнений: створення такого центру буде ще одним поштовхом для розвитку міста і всієї Бориславської громади».

В підсумку, організатори запропонували команді заповнити аплікаційну форму проектної заявки та розписати кошторис проекту для визначення кінцевої суми грантової підтримки.

Отож, робота над проєктом розпочинається! Вперед до втілення!!!