Як Борислав розпочав святкування Дня міста

Вчора у Бориславі пройшов перший день відзначення Дня міста. Хоч основні заходи були заплановані на святковий день, субота була насиченою та не менш цікавою.

Розпочався день із футбольного турніру поколінь, який відбувся на базі спортивно-оздоровчого комплексу “Нафтовик” та зібрав 96 учасників із 6 команд міста.

Атмосферу спортивного азарту підтримала і Центральна міська бібліотека, у якій проходив шаховий турнір. Турнір цьогоріч став Всеукраїнським, адже у ньому взяли участь шахматисти не лише з Борислава, а й Одеси, Львова, Володимира-Волинського, Вінниці, Моршина, Стебника, Трускавця та Східниці. Серед 38 учасників 9 стало переможцями, а абсолютним чемпіоном – Андрій Тустановський.

Драйвовим та видовищним було урочисте відкриття V етапу Чемпіонату України з ралі, IV етапу “Кубку Карпат” 2019 «VI ВОРОТА УКРАЇНИ», на якому зібрались учасники з усієї країни. Перший заїзд було здійснено на суперспецділянці “Борислав”.

Нагадуємо, що сьогодні, 8 вересня, раллі проходить на ділянці Новий Кропивник-Перепростиня-Східниця Борислав і о 18:00 на площі перед міською радою відбудеться нагородження переможців ралі.

Завершився вечір першого дня святкувань у міському Парку культури та відпочинку, де шанувальники футболу переглянули матч між збірними України та Литви, а діти український мультфільм “Микита Кожум’яка”.