ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ НЕ ЗА МІСЦЕМ РЕЄСТРАЦІЇ? ІНФОГРАФІКА ➜

До уваги внутрішньо переміщених осіб, виборців без зареєстрованого місця проживання та виборців, які фактично проживають не за зареєстрованим місцем проживання!

Для зміни виборчої адреси виборець повинен звернутись із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем, де він фактично проживає. Заява в паперовій формі може бути подана особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.

Разом з тим виборець може подати заяву в електронній формі. Таку заяву виборець надсилає із застосуванням кваліфікованого електронного підпису шляхом заповнення відповідної форми на веб-сайті Державного реєстру виборців у «Кабінеті виборця» вибравши закладку «Заяви, запити».

Окрім того, повідомляємо, що тепер виключено вимогу щодо документального підтвердження фактичного місця проживання виборця. У відповідній заяві необхідно лише вказати адресу житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.

Також звертаємо увагу, що повторно змінити виборчу адресу виборці зможуть не раніше ніж через один рік після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.