Як захистити дитину від кору: зустріч зі спеціалістами МОЗ

Вчора у сесійній залі Бориславської міської ради відбулася відкрита зустріч із представниками МОЗ України та ОММЦ КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», де було обговорено необхідність та доцільність вакцинації від кору.

Так, під час зустрічі лікар-епідеміолог, начальник відділу епіднагляду за інфекційними хворобами ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» Ірина Кисляк та лікар-епідеміолог обласного методично- моніторингового центру КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» Оксана Пушкарьова розповіли присутнім медичним працівникам, педагогам, методистам, батькам невакцинованих дітей та усім зацікавленим про цьогорічну статистику захворюваності в Україні та області, про небезпеку хвороби, про важливість вакцинації та як правильно її здійснити, а також розвіяли деякі популярні міфи на цю тему.

Спеціалісти дали вичерпні та зрозумілі відповіді на поставлені запитання присутніх, а також роздали усім інформаційні буклети «Як захистити дитину від кору» з метою кращого інформування серед мешканців міста.

Шановні бориславці!

Не будьте байдужими до власного здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких. Кір – це заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. Діти, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику. Тому не зволікайте, якщо є необхідність пройти вакцинацію. У Бориславській ЦМЛ є достатня кількість якісної вакцини для усіх бажаючих. Будьте свідомими та відповідальними.