Якщо мрії стають реальність, то народжуються нові мрії.

Минув рік як Олеся Мартич змінила статус безробітної на статус фермерки за допомогою участі в проекті “Рука допомоги”. ЇЇ мрії здійснилися і жодної миті вона не пожалкувала про те, що розпочала такий непростий шлях до становлення справи свого життя.
«Ніхто не казав, що буде легко» або «Це треба любити і тоді все вийде», – саме такі фрази звучали від Олесі під час зустрічі з нами, фахівцями Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості.
Якраз, в ці дні, дві свиноматки опоросилися, і ми мали нагоду оглянути їх потомство. Від всього почутого та побаченого на свинофермі залишились дуже хороші враження та сформувались оптимістичні переконання щодо вдалого подальшого розвитку її бізнесу, адже сюди вкладаються не тільки значні кошти, але й тепло та любов. Більшість підопічних мають власні імена, пов’язані з їх характером або історією появи на фермі. Молода підприємиця залюбки розповідає чим кормить свиней, як слідкує, щоб росли здоровими та набирали вагу. А ще має нові мрії та конкретні плани на перспективу.
Віримо, що їй все вдасться. Ми не втрачатимемо зв’язок з молодою фермеркою і будемо обов’язково про це розповідати.
Кожна зустріч з Олесею приносить позитивні емоції, бо вона підкорює своєю відкритістю та простотою, випромінює щирість та спокій, водночас є наполегливою та твердою в своїх намірах й діях.
Нехай щастить тобі, Олесю!
Галина Цибенко,
директор БМФ ЛОЦЗ