Якщо робота за кордоном, то тільки – легально!!!

Саме така головна ідея діяльності громадської організації «Велика  ідея», яка наприкінці 2018 року визнана організацією, що здійснює логістику в проведенні інформаційних компаній з метою тимчасового працевлаштування українських громадян в будівельну галузь Держави Ізраїль. Можливість тимчасового працевлаштування є для чоловіків віком від 25 до 50 років, які володіють будівельними професіями «опалубник», «арматурник», «лицювальник-плиточник», «штукатур». З метою включення кандидата до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі документи заявником подаються до найближчого центру зайнятості. Зареєстрований та відібраний ізраїльською стороною кандидат на працевлаштування проходить наступну процедуру відбору: метод комп’ютерного відбору, участь у професійному іспиті для підтвердження професійної компетенції, проходження медичного огляду, підготовка та подача документів на відкриття візи для працевлаштування (В/1).

Понад дві з половиною сотні українських будівельників, в тому числі двоє наших краян успішно пройшли дану процедуру і готуються до вильоту до Держави Ізраїль. Учасникам цієї міждержавної програми гарантується наявність офіційного контракту з роботодавцем з можливістю продовження до 63 місяців.

Слід зазначити, що власне некомерційна організація забезпечує роботу інформаційної лінії та надає інформаційно-консультаційні послуги про умови участі в програмі  за телефонами: (099)/(093)/(097) 20-25-588. З метою отримання консультацій також можна звертатися до найближчого центру зайнятості. Послуги надаються безкоштовно!

Ольга Чистогорська

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу активної підтримки безробітних Бориславської міської філії ЛОЦЗ.