Інформація про заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусу в м. Бориславі

Як проінформував міський голова Ігор Яворський на своїй особисті сторінці у соцмережі Facebook, у Бориславі продовжується виконання заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. Також він нагадав про необхідність самоізоляції осіб, які повернулись з-за кордону.

«Оскільки громадський транспорт вже не курсує вулицями, то тепер особливу увагу щодо дезінфекції будемо зосереджувати не на зупинках, а на інших місцях масового скупчення людей. Зокрема, закладах торгівлі, банківських установах, АЗС, тощо.

Вчора розпочалась видача засобів дезінфекції для голів ОСББ, управителів будинків для разової обробки приміщень, яку, як ми сподіваємось, вони будуть проводити регулярно.

Також змушений ще раз наголосити на обов’язковому дотриманні режиму самоізоляції тих, хто нещодавно повернувся з-за кордону. Дуже прошу поставитись до цих вимог з розумінням. Від степені Вашої відповідальності може залежати чиєсь життя.

Звертаюсь до всіх мешканців міста. Якщо вам відомі факти порушення режиму самоізоляції особами, які нещодавно повернулись з-за кордону, прошу повідомляти за тел. 102, (03248) 5 09 02 – поліція та тел. 15-50 або (03248) 5 42 36 – “Гаряча лінія” м. Борислава (цілодобово).

За інформацією ЦМЛ м. Борислава, станом на ранок 25 березня, за останню добу звернень від мешканців, які могли б бути розцінені як підозра на коронавірус, не поступало (7 звернень з приводу ГРЗ до лікарів первинної ланки).

Працівниками поліції складено 1 протокол про адміністративне порушення на водія транспортного засобу, який перевозив громадян в кількості 15 осіб в одному транспортному засобі.

Гарного дня! Залишайтесь вдома і будьте здорові!»