Інклюзивно-ресурсний центр інформує напрямки діяльності

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) – це така установа, метою якої є реалізувати права дітей з особливими освітніми потребами (ООП) на отримання освіти в різних навчальних закладах (у тому числі й дошкільних). Мова йде про дітей у віці від 2 до 18 років.

Інклюзивно-ресурсний центр проводить комплексну  психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини,  надає психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги, надає рекомендації щодо подальшого освітнього маршруту дітей з особливими освітніми потребами й забезпечує супровід дітей з особливими освітніми потребами фахівцями з необхідною кваліфікацією.

Психолого-педагогічна допомога надається дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.

Інклюзивно-ресурсний центр м. Борислава надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у Бориславській  територіальній громаді за умови подання відповідних документів.

В ІРЦ працюють: практичний психолог, вчитель-дефектолог (олігофренопедагог), вчитель-реабілітолог, вчитель-логопед.

Всі послуги в ІРЦ надаються безплатно.