Інвестиції в нову техніку – інвестиції в ефективність

У Бориславі закуплено новий екскаватор для комунального підприємства «Бориславтеплоенерго». Придбання здійснено на умовах договору фінансового лізингу.  Вартість предмета лізингу – 1 млн. грн. Вчора, 7 червня, автомобіль було доставлено на підприємство. Техніка призначена для виконання земляних робіт при ліквідації аварій, забезпечення роботи ремонтних бригад. 

«Чи могли ми за останні десятиліття мріяти про нову техніку? Мабуть, ні. Старий екскаватор експлуатується більш як 30 років. Він постійно виходив з ладу, ремонтувати його було вже практично неможливо, – говорить керівник КП «Бориславтеплоенерго» Богдан Дубас. – А попереду великий обсяг робіт на теплотрасах, оскільки заплановано оптимізувати мережу. Орендувати спецтранспорт на постійній основі коштувало б значних коштів, тому ми вже з великим нетерпінням чекали завершення процедури закупівлі».,

Тендер на закупівлю екскаватора-навантажувач МТЗ 82.1 проводила Національна акціонерна компанія «Украгролізинг». Сума платежу – 1 млн. 248 грн. (включно з відсотковою ставкою за користування лізингом). Строк лізингу – 4 роки. Платежі сплачуватимуть за рахунок інвестиційної складової тарифу для бюджетних установ.

Міський голова на своїй сторінці у фейсбук написав: «Радісно і сумно водночас… Чому радісно? Бо вдалось на умовах фінансового лізингу придбати нову техніку на КП “Бориславтеплонерго”. Чому сумно? Бо, як би це дивно не звучало, але це ПЕРША покупка спецтехніки на дане підприємство ЗА ЧАСИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. 

Належна матеріально-технічна база – пріоритетні речі, які напряму впливають на якість і оперативність! Такі інвестиції є просто необхідними для ефективної роботи! Тому на цьому не зупиняємось: незабаром ще одне наше комунальне підприємство поповнить свій автопарк.

Отож, вітаю з придбанням! Нехай служить довго і приносить користь громаді.