Юні дзюдоїсти вшанували захисників України своїми звитягами

У неділю, 18 жовтня, на базі ЗЗСО №3 відбувся традиційний регіональний турнір з боротьби дзюдо до Дня захисника України організований управлінням культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради і ДЮСШ “Атлант”.

Участь у змаганнях прийняло 6 команд з Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей і біля 80-учасників у 20-ти вагових категоріях.

Переможцями і призерами команди нашого міста стали Фрицька Анна, Садова Радмира, Сухан Олександра, Мінів Вадим. Також вихованці ДЮСШ «Атлант» 5 вибороли срібні нагороди, а 9 – бронзові. В загальному заліку бориславські спортсмени вибороли перше командне місце.

Проявивши бійцівський характер і волю до перемоги лідери кожної категорії були відзначені спортивними кубками, а срібні і бронзові призери – медалями і грамотами організаторів змагань.

Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових перемог!