Юні музиканти Бориславської ДШМ успішно виступили на трьох конкурсах

Нещодавно учні музичного відділення Бориславської дитячої школи мистецтв взяли участь в регіональних, обласних та міжнародних конкурсах і привезли звідти призи та відзнаки.

Так, на Міжнародному конкурсі «Новий акорд» на краще виконання музики сучасних гітарних композиторів Олега Копенкова і Ігоря Шошина (Білорусія) в рамках Міжнародного конкурсу «Ренесанс гітари» виступила вихованка Павла Кордиша – Роксолана Заікіна. Конкурс відбувався за переглядом викладених учасниками відеозаписів виступу на YouTube і оцінювався самими авторами музики. В результаті дівчина виборола Диплом лауреата ІІ ступеня.

Відео: Роксолана Заікіна – Ігор Шошин, “Мрії збуваються”

Відео: Роксолана Заікіна – Олег Копенков, “Париж”

Показали себе бориславські музиканти і на ІІ Відкритому Регіональному конкурсі юних піаністів. До участі зголосилися вихованець Наталії Кілас Микола Загірський та учениця Тетяни Винницької Анна Монастирська. Обоє юних бориславців виступили достойно, та все ж почесне І місце виборов Микола.

На Другому обласному конкурсі юних піаністів імені Олега Криштальського відбір претендентів на першість відбувався у два тури. Там учень Галини Паславської Роман Олексієвич успішно пройшов перший етап, та все ж у другому турі поступився сильнішому супернику. Але журі конкурсу відзначило особливий талант та наполегливість хлопця.

Отож щиро вітаємо наших юних музикантів з їхніми здобутками та бажаємо творчої наснаги, подальших успіхів та нових перемог.