Каналізування в мікрорайоні Тустановичі підходить до завершення

Каналізування житлового масиву «Діброва» (мікрорайон Тустановичі) незабаром завершиться – завозяться матеріали для прокладання центральної труби по вул. Трускавецькій, яку підключать до загальноміської мережі водовідведення.

Самовільне виведення каналізації місцевими мешканцями до озера за 20 років наробило чимало шкоди. Відтак, спільними зусиллями міської влади та КП «Вододар» у 2017 році було розпочато відповідні роботи.

Відповідно до плану, каналізаційний стік прокладають в обхід озера з подальшим підключенням до міської мережі. Станом на сьогодні уже прокладено близько 300 м трубопроводу, змонтовано каналізаційні колодязі, здійснено прокладку каналізаційного колектора із влаштуванням переходу під автодорогою Борислав-Трускавець в районі Тустановицького озера методом горизонтально-направленого буріння.

Завершальним етапом, який розпочнеться невдовзі, буде облаштування ще 300 м трубопроводу, які врешті з’єднають нову мережу із загальноміською каналізаційною системою. В результаті припиниться забруднення тустановицького озера каналізаційними стоками, покращиться якість поверхневих вод мікрорайону.

Завершити роботи заплановано до кінця цього року.