Карантин: Звернення до релігійних громад

В Україні продовжується адаптивний карантин, який передбачає певний перелік обмежень та умов. Деякі з них стосуються й зібрань релігійних громад, відтак Бориславська міська рада просить духовенство та релігійні організації добтримуватись заходів безпеки щодо недопущення поширення епідемії коронавірусу.

Відповідно до розпорядження керівника робт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 5 серпня 2020 року №26-нс рекомендовано:

  • Богослужіння та інші релігійні заходи проводити на території (відкритому повітрі) з забезпеченням фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра, а учасники повинні дотримуватись маскового режиму.
  • Розглянути можливість та у виді виключення, враховуючи високий рівень захворювань на COVID-19, проводити причащання мирян ложечками одноразового використання з подальшим їх знезараженням.
  • Релігійні заходи не повинні проводити священнослужителі та приймати в них участь особи з ознаками простудних захворювань та симптомами COVID-19.

Просимо вас усіх поставитись до ситуації, що склалася, із розумінням та усією відповідальністю. Віримо, що спільно докладемо максимальних зусиль задля безпеки наших громадян.