Розширюється список осіб, які складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення

У Бориславській територіальній громаді розширено список осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Таке рішення прийняли минулого тижня на засіданні виконавчого комітету. Зокрема, з метою посилення контролю за дотриманням правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання територій таким правом ще уповноважили управителів багатоквартирних будинків та старостів сіл. 

До цього такі протоколи мали право складати працівники управління ЖКГ та Е, голови ОСББ та працівники деяких комунальних підприємств (“Еко-місто”, “Зелений світ”, “Бориславський міський парк культури та відпочинку”, “СОК “Нафтовик”, “Надра Борислава”).

Управителі багатоквартирних будинків матимуть право складати протоколи при виявленні порушень правил користування жилими будинками та приміщеннями, благоустрою території, тримання собак і котів. Старости сіл, окрім вищезазначених, складатимуть протоколи при виявленні порушень правил торгівлі, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, а також самоправного зайняття жилого приміщення. Також директор міського парку тепер матиме право складати протоколи за порушення правил вигулу собак та котів.

Враховуючи доповнення членів виконавчого комітету, після доопрацювання, список осіб, уповноважених складати такі протоколи, будуть ще розширювати. 

Окрім цього з метою дотримання законності при оформленні матеріалів посадовими особами виконкомом було затверджено інструкцію та зразки документів, що складаються за вчинення адміністративних правопорушень.

Як повідомляє головний спеціаліст, відповідальний секретар адмінкомісії відділу правового забезпечення Ірина Романів, затвердження такої інструкції було необхідним, адже часто протоколи повертали на доопрацювання через неправильний порядок оформлення.