Комісія з легалізації праці заслухала суб’єкти господарювання сфер торгівлі та надання послуг

Сьогодні, 16 січня 2020 року під головуванням заступника міського голови Світлани Солоненко відбулось чергове засідання комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення за участю представників міської ради, інспектора праці, Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області, Бориславського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду, Бориславської філії Львівського обласного центру зайнятості, члена спілки підприємців.

На засідання комісії були запрошені суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі та у сфері надання  послуг. Заслухано суб’єктів господарювання, у яких середня заробітна плата найманих працівників нижча за мінімальну.

Члени комісії проінформували присутніх про відповідальність за порушення законодавства про працю та повідомили, що контроль за легалізацією заробітної плати і надалі залишатиметься одним із пріоритетних напрямків роботи, адже легальна зарплата – це додаткові надходження до бюджету , підвищення соціальних гарантій найманих працівників та відповідальності суб’єктів господарської діяльності.