Конкурси на тимчасове заміщення вакантної посади провідного спеціаліста бюджетного відділу фінуправління та заміщення вакантної посади головного спеціаліста з призначення пільг відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги УПСЗН

Бориславська міська рада оголошує конкурси на

– тимчасове заміщення вакантної посади провідного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління міської ради, на час відпустки для догляду за дитиною або до фактичного виходу на роботу основного працівника – 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді  спеціаліста I чи II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

– заміщення вакантної посади головного спеціаліста з призначення пільг відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління праці та соціального захисту населення міської ради – 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см;
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо ;
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу ( паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника фінансового управління міської ради Ю.Петріва  (тел.:5-00-48), та начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради І.Цапів (5-00-54).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, кабінет №33, тел: 5-41-04

Оголошення розміщено в народному часописі «Нафтовик Борислава » від 13 вересня 2019р. №75(9013).