Бориславська міська рада просить духовенство та релігійні організації поставитись відповідально до заходів безпеки щодо недопущення поширення епідемії коронавірусу

В Бориславі реалізується низка карантинних заходів на виконання Постанови Уряду спрямованої на запобігання поширенню COVID-19 в Україні.

Просимо представників всіх релігійних громад міста посилити заходи протиепідемічної безпеки в храмах, закликати вірян дотримуватися рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, щоб запобігти поширенню епідемії коронавірусу. Зокрема, закликати усіх вірян, що перебувають в зоні ризику (старшого віку, батькам з малими дітьми, особам з ознаками респіраторних інфекцій, тих, хто недавно повернувся з територій, де поширений коронавірус, і хто з ними проживає) залишатися вдома, щоб не наражати себе та інших на небезпеку зараження.

Звертаємось до Вас з великим проханням обмежити зібрання людей, а також до парафіян – поставитись до цього з розумінням.

Наголошуємо на дотриманні рекомендацій щодо забезпечення відстані між людьми не менше 1,5 м. Також, при можливості, запровадити вживання гучномовця для транслювання богослужіння надворі, щоб у храмі не перебувало більше 10 осіб.

Також звертаємось з проханням до священнослужителів закликати вірян користатись можливістю брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється медійними засобами (інтернет, телебачення, радіо) на час обмежуючих заходів.

Щиро сподіваємось на розуміння щодо непростої ситуації. Віримо, що спільно докладемо усіх зусиль задля безпеки наших громадян.