Квест туристичними локаціями міста

Туристичні локації Борислава цікаві не тільки дорослим мешканцям та гостям нашого міста, а, звичайно, й дітям. Неспростованим доказом цього є, для прикладу, численні відвідини школярів аптеки-музею Йогана Зега, що в парку культури та відпочинку. Ледь не щодня там збираються охочі дізнатися більше про історію свого нафтового містечка. 

Так, нещодавно пізнавальний пригодницький квест містом “У пошуках скарбу 2020-2021” відбувся за участі учнів Бориславської санаторної школи. Пройшов він у рамках святкування останнього дзвоника. Суть його полягала у пошуку зашифрованого скарбу, здобути який можна було тільки після віднайдення 12 зашифрованих цікавих локацій Борислава. Серед них і всіма улюблена аптека-музей, статуя Св. Варвари, Бориславська пошта, нафтові качалки з фігурами Йогана Зега та Роберта Домса, музей нафтової промисловості просто неба, макет бурової вежі зі слоганом міста, карпатська дерев’яна хата, світлиця ГО “Союз українок”, найстаріший у нашому місті пам’ятник Адаму Міцкевичу, а також монумент нашому землякові Івану Франку.

Отак за допомогою гри учні долучилися до популяризації туризму нашого міста, познайомилися з цікавими об’єктами та дізналися трішки більше про Борислав. Наввипередки виконуючи завдання, долаючи перешкоди та проявляючи креативність, у стінах рідної школи діти все ж знайшли те, що шукали – шкільний дзвінок.