“Лис Микита”презентував тизер фільму

Вчора, 14 квітня, у кінотеатрі “Злата” м. Трускавець відбулась попередня закрита презентація тизеру фільму “Лис Микита”. Участь у заході взяли міські голови Борислава і Трускавця Ігор Яворський та Андрій Кульчинський. Раніше представлення відбувалось в Дрогобичі.

Як зазначив режисер стрічки “Лис Микита” Сергій Дмитрієв, команда знімає сімейний дитячий фентезійний фільм за мотивами однойменної казки Івана Франка. Стрічка висвітлює туристичний та культурний потенціал нашого регіону і буде присвячена 30-ій річниці Незалежності України та 165-ій річниці від дня народження Івана Франка. 

“Ми разом, трьома містами, Дрогобичем, Трускавцем і Бориславом робимо цікавий і захоплюючий фільм. Кадри з тизеру не будуть входити в сам фільм, ролик створений для того, щоб познайомити з героями, ідеями, сюжетом, символікою, привернути увагу ЗМІ”, – говорить п. Сергій.

Після перегляду ролика режисер подякував за внесок у проект присутнім міським головам, вручивши подарункові сертифікати від творчої групи за підтримку проекту.

“Направду проект досить складний: велика сума, великі амбіції. Ми дякуємо за таку потужну підтримку і сподіваємось, що ваш внесок стане гарним прикладом для інших – долучитись до фінансової допомоги”, – зазначив Сергій Дмітрієв.

Поки триває промоція майбутньої стрічки, здійснюється пошук меценатів та готуються заявки для залучення коштів із бюджетів вищих рівнів, команда вже розпочала зйомки. Так, нещодавно “Лис Микита” побував в Бориславі та пробігся по місцевих туристичних локаціях: аптеці-музеї Зега, Барабському мості та перемістився в просторі, зайшовши у віртуальну озокеритову шахту Франца Йосифа.

Міський голова Ігор Яворський у своєму слові зазначив: “Ми всі розуміємо, що зараз доволі складний час, але ми не повинні забувати про мистецтво. А тим більше про людей, які жили й творили в нашому регіоні, ставши відомими на весь світ. Тому вважаю, що кожен з нас, хто має можливість, повинен долучатися для підтримки таких речей, які зможуть увійти в історію. Щиро вірю, що все вдасться, і бажаю успіху”, – говорить міський голова.

Отож, що сталось з легендарним артефактом, чарівним пером Івана Франка, ми дізнаємось, коли фільм вийде на екрани. Прем’єра запланована на серпень.

Нагадаємо, що нещодавно Ігор Романович підтримав проект створення цього фільму, зробивши благодійний фінансовий внесок для його втілення та закликав долучитись до ініціативи друзів, передавши естафету Ігорю Курусу, Віталію Мицаку та Кирилу Кимаковичу.

Закликаємо всіх, кому небайдужий розвиток кінематографії нашого регіону, долучитись до фінансової підтримки проекту.

Реквізити на підтримку проекту:

5169 3305 1830 2911 (ГО Дрогобич Добрий Дім)
Або:
Отримувач: ДРОГОБИЧ-ДОБРИЙ ДIМ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ (Громадська організація),
ЄДРПОУ 42494344,
в АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)
Р/р UA363052990000026000001006125