В селі Попелі мешканці планують створити ОСББ

У середу, 24 лютого, у с. Попелі відбулася зустріч спеціаліста управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Олени Герич та старости села Андрія Лисика з мешканцями багатоквартирного будинку на вулиці Лесі Українки з метою розв’язання питань щодо створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Під час зустрічі розглянули та обговорили чимало запитань, які найбільше турбували жителів. Спеціаліст управління ЖКГ та Е розповіла мешканцям про ряд переваг об’єднання. Зокрема наголосила на можливості залучення коштів із міського бюджету згідно міської програми підтримки ОСББ.

«При утворенні ОСББ існує багато плюсів адже, співвласники будинку зможуть самостійно формувати свій бюджет, визначати щомісячні внески на утримання будинку, обирати постачальників послуг, а відповідно і їх вартість. Кожен член об’єднання буде зацікавлений у тому, щоб покращувати технічний стан будинку та умови проживання в ньому, підвищувати рівень благоустрою прибудинкових територій», – зазначила Олена Герич.

За підсумками зустрічі було сформовано ініціативну групу для створення об’єднання співвласників. Отож невдовзі очікуємо реєстрацію ще одного ОСББ в Бориславській територіальній громаді.