Міський голова відвідав Валбжих в цілях розширення співпраці

В рамках угоди про співпрацю між Бориславом та м. Валбжих (Польща) 9-10 січня відбулись робочі зустрічі міського голови Ігоря Яворського та першого заступника міського голови Романа Садлівського з Президентом м. Валбжих Романом Шелемеєм.

В ході візиту було підведено підсумки роботи за попередній період. Під час обговорення обидві сторони визнали, що для збільшення результативності співпрацю варто розширювати шляхом реалізації спільних проектів.

Роман Шелемей підтвердив про готовність в черговий раз прийняти бориславських дітей на оздоровлення в літній період та сам погодився на запрошення відвідати Борислав.

Участь в заходах взяли партнери Валбжиха – м. Фрайбург (Німеччина). Приємним є той факт, що в ході розмови представники німецької делегації висловили бажання співпрацювати з Бориславом та запропонували розпочати відповідну роботу вже цього року, запросивши обдаровану бориславську молодь взяти участь в тематичних форумах, які щорічно організовуються ними і збирають юнацтво із 4 європейських міст. В 2020 році приймаючою стороною виступатиме Чехія.

Також в рамках обміну досвідом було проведено зустріч в м. Пачкув, де представники делегацій ознайомились із впровадженими технологіями для очищення стічних вод. Учасники оцінили переваги та можливості споруд та обговорили перспективу співпраці для вирішення цієї проблематики м. Бориславі.

«Пан президент Валбжиха запевнив, що влада місцева влада зацікавлена в співпраці з громадою м. Борислава. Адже спільна історія наших міст і держав є тим беззаперечним фактом, який спонукає поглибити принципи довгострокового розвитку і кращого майбутнього для наших жителів», – передав слова пана Романа Шелемея бориславцям міський голова.