Міський голова зустрівся з делегацією Українсько-Арабської Ділової Ради

Вчора, 24 листопада, міський голова Борислава Ігор Яворський зустрівся із делегацією Українсько-Арабської Ділової Ради. В рамках приватних візитів представники УАДР, виявивши зацікавленість інвестиційною привабливістю Борислава, ініціювали зустріч з керівництвом міста для обговорення перспектив розвитку міжнародних ділових відносин.

Як зазначив президент Ради Імад Абу Алруб, їхня організація, розуміючи потреби арабської сторони, виступає своєрідним “містком”, який може допомогти налагодити відносини, тож вони шукають цікаві інвестиційні проєкти. Також Рада готова сприяти реалізації українських продуктів на території арабських країн та розширювати ринок продажів в Україні.

Голова Ради представив короткий зміст найважливіших досягнень, спрямованих на зміцнення українсько-арабських відносин у комерційній сфері.

Міський голова розповів про актуальні перспективні плани щодо розвитку міста і наголосив на сприянні у разі продовження налагодження роботи в цьому напрямку.

«Ми підтверджуємо нашу позицію щодо всебічного сприяння для залучення нових бізнес-інвестицій наше місто, окрім цього активна співпраця з іноземними компаніями дозволить популяризувати Бориславську громаду на якісно вищому рівні. Я переконаний, що зможемо напрацювати ефективні рішення для цього», – зазначив Ігор Романович.

На завершення зустрічі міський голова подарував гостям символічні сувеніри.