Місто в Італії подарувало Бориславу машину швидкої допомоги

Вчора, 23 травня, із міста Фінале-Лігуре (Італія) у Борислав доставили автомобіль швидкої медичної допомоги оснащений відповідним обладнанням для «швидких».

Машину також було наповнено гуманітарною допомогою (продуктами, ліками, товарами першої необхідності).

За цю ініціативу ми хочемо щиро подякувати доброму другу нашого міста, доктору Антоніо Костанцо та отцю Павлу Василіву, які й займались організацією допомоги.

Цей автомобіль — пожертва пункту невідкладної допомоги “Croce Bianca” муніципалітету Фінале-Лігуре провінції Савона за посередництва «Millennium Club Medici» з міста Генуї та церкви святої Анни Борислава. До її транспортування в наше місто долучився бориславець Володимир Голобутовський.

Вчора відбувся чин освячення автомобіля. Після завершення оформлення необхідної документації «швидку» передадуть за потребою. 

Попередньо, завдячуючи Павлу Василіву, було організовано Zoom-конференцію з мерами п’яти італійських міст з області Лігурія.

“Під час конференції ми поспілкувалися з керівництвом італійських міст, розповіли про ситуацію в Україні, про наслідки війни та поточний стан справ. І звернулися із закликом при можливості допомагати нам, тому що кожен гуманітарний вантаж для нас є дуже потрібним і важливим, — говорить міський голова Ігор Яворський. – В результаті за деякий час ми отримали цей такий потрібний місту автомобіль швидкої медичної допомоги”.

Дуже дякуємо всім, хто долучився до цього, за ваше добро та щедрість.

На основі згаданої конференції було також досягнуто домовленості про підготовку відповідних угод про подальшу співпрацю між містами.