Молодіжна рада розпочала свою роботу

На території Бориславської міської територіальної громади розпочала свою діяльність Молодіжна рада, офіційне утворення якої було затверджено 30 березня на засіданні сесії міської ради. Минулого тижня розпорядженням міського голови затверджено її персональний склад. 

Зазначимо, що молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. 

Вчора, 13 квітня, відбулося урочисте засідання новоствореної Молодіжної ради. З вітальним словом виступили заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради Володимир Рахель та директор Бориславського центру екології, туризму та сталого розвитку Мирон Цайтлер.

Після привітань учасники перейшли до обговорень, зокрема говорили про благоустрій Бориславської тергромади та участь МР у прибиранні історичних локацій міста в рамках Дня довкілля.

Попри те, що Молодіжна рада є ще зовсім “молодою”, проте її учасники сповнені ентузіазмом та натхненням. Так, нещодавно керівний склад Молодіжної ради взяв участь у вебінарі з головою Івано-Франківської обласної громадської організації “Молодіжний націоналістичний конгрес” Софією Федорняк. Окрім того, вже розписано план Молодіжної ради на цілий рік, а також створено електронну анкету “Аналіз потреб молоді Бориславської МТГ” для кращого розуміння інтересів молодого покоління.