“Мусимо чітко поставити пріоритети та зробити нашу громаду затишною і чистою”, – Ігор Яворський

Вчора, 20 квітня, міський голова Ігор Яворський разом із першим заступником Романом Садлівський відвідали села Бориславської міської територіальної громади. Виїзд відбувся з метою перевірки готовності сіл до Великодніх свят, зокрема стану гравійних доріг та чистоти територій. 

Під час відвідин Ігор Романович зустрівся зі старостою с. Попелі Андрієм Лисиком та старостою с. Уріж, с. Винники, с. Мокряни, с. Підмонастирок Михайлом Блюмом. Очільники зазначених населених пунктів окреслили ряд вже пророблених робіт та поділилися планами на наступний тиждень.

Нагадаємо, що минулого тижня у селах Бориславської тергромади ліквідовували стихійні сміттєзвалища на кладовищах, а також розпочали поточні ремонти доріг, які тривають і зараз. Відтак, до міського та нижнього сільського кладовищ було завезено гравій для вирівнювання проїзної частини. На місці працює грейдер від ПАТ “Укрнафта”. 

“Оскільки наближаються Великодні свята, під час яких заведено відвідувати могили померлих родичів, нашим першочерговим завданням було навести тут порядок та привести дорожнє покриття до належного стану. Хочу подякувати ПАТ “Укрнафта” за допомогу та надану техніку, а також працівникам КП “Еко-місто” за прибрані ділянки. Вкотре повторюся, що на сьогодні найголовнішою справою для всіх нас є наведення чистоти на території нашої громади”, – зазначає міський голова Ігор Яворський. 

Вчора жителі с. Попелі під керівництвом старости села Андрія Лисика вкотре вийшли на толоку для прибирання узбіч від післязимового сміття. 

У с. Уріж також здійснено вирівнювання гравійної дороги, прибрано ділянку поблизу кладовища та розпочато роботи із благоустрою території біля храму Покрови Пресвятої Богородиці. Триває поточний ремонт дорожнього покриття й у с. Винники. Попередньо туди було завезено гравій, працює техніка КП “Екомісто”.

“Залишилося навіть не два тижні, щоб завершити розпочаті роботи та встигнути все заплановане. Тому мусимо чітко поставити пріоритети та зробити нашу громаду затишною і чистою”, – підсумовує міський голова.