На ГК «Буковиця» відбувся модуль «Основи розвитку бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab

Днями у Бориславі на ГК “Буковиця” відбувся модуль «Основи розвитку бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України.

У заході взяли участь міський голова Борислава Ігор Яворський, члени Олімпійської ради Львівщини, серед яких: заступниця голови-відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксани Вацеба, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України Анатолій Ігнатович, голова правління ГО «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько, президент обласної федерації гімнастики, заслужений тренер України, почесний громадянин міста Дрогобича Роман Веклюк, а також представник міського відділення НОК України в Горішніх Плавнях Микола Шишліков.

Olympic Lab на «Буковиці» відбувся у формі тематичної екскурсії для вихованців дитячого спортивного клубу «Бориславська сніжинка» та усіх охочих, які своє дозвілля присвятили активному відпочинку на лижах.

Спікер проєкту, тренер з гірськолижного спорту, у минулому один із провідних спортсменів Львівщини, а сьогодні депутат Бориславської міської ради Віталій Мицак розповів про історію, особливості спорудження та діяльності гірськолижного курорту «Буковиця», про сучасне обладнання для засніження трас, технології облаштування витягів та схилів, що нині застосовується на «Буковиці». Окрім цього говорили про лижну школу “Бориславська сніжинка”, що діє на гірськолижному комплексі, про можливості лижного центру у літню пору року та про подальші перспективи такого бізнесу.

У формі телефонного включення до бесіди приєднався син Віталія Мицака – Дмитро Мицак, знаний олімпієць Львівщини, учасник Зимових Олімпійських Ігор 2014 року в Сочі, учасник Зимових юнацьких Олімпійських Ігор 2012 року в Інсбруку, чемпіон України в слаломі-гіганті, а сьогодні – член комісії Атлетів НОК України.

Учасники заходу збагатилися знаннями про історію Борислава як нафтової колиски Європи, про розвиток гірськолижних видів спорту, базового менеджменту, торкнулися проблематики збереження довкілля, природних ресурсів, сталого розвитку та обмінялися думками щодо використання олімпійських ідеалів у вихованні молоді.