На одній з вулиць Борислава завершено облаштування тротуару. На іншій — завершуються роботи

Поряд з капітальними ремонтами доріг, які останнім часом проводяться на території Борислава, у місті тривають роботи з благоустрою тротуарів. 

Так, минулого тижня завершено роботи з відновлення тротуару на вулиці Шкільній — перехід від вул. Шкільної до вул. Дорошенка (район буд. № 5, №7). Там було демонтовано частини старого бордюру, встановлено новий, облаштовано новий поребрик, укладено бруківку. 

Капітальний ремонт тротуару на сьогодні триває і на вулиці Грушевського (непарна сторона) від перехрестя з вул. Героїв ОУН-УПА до перехрестя з вул. Яворницького. На цій ділянці, окрім звичайної бруківки, встановлено тактильну плитку для людей з особливими потребами. Між тротуаром та проїзною частиною передбачено місця для облаштування зелених зон. 

В управлінні житлово-комунального господарства та енергозбереження зазначають, що на наступний рік такі ж роботи продовжаться і по парній стороні вулиці. 

“Основні роботи завершено. Тішить, що є можливість й надалі продовжувати капітальні ремонти не лише центральних доріг, а й міжбудинкових та тротуарів. Це дійсно те, чого не робили десятиліттями”, – зазначає міський голова Ігор Яворський.