На одній з вулиць Борислава завершився перший етап капітального ремонту дороги. Ще на трьох — тривають роботи

Вчора, 11 жовтня, міський голова Ігор Яворський, здійснив робочий виїзд на місця проведення капітальних ремонтів доріг, зокрема на вулицю Дорошенка, де роботи уже завершилися.

У суботу, 9 жовтня, на частині цієї вулиці закінчили укладання першого шару асфальтобетонного покриття. Попередньо підрядною організацією було проведено ремонт зливних каналізацій, дощоприймачів, встановлено бордюри з двох сторін дороги. Загалом цьогоріч зроблено 584 м дороги. 

Зазначимо, що роботи з капітального ремонту іншої частини дороги на цій вулиці було проведено ще минулого року. 

“Це дуже важливо як для мешканців, які проживають у цьому мікрорайоні, так і для руху транзитного автотранспорту. Відновлений відрізок дороги дасть можливість зменшити навантаження на інші вулиці міста, зокрема, центральну частину. Тож радий повідомити, що дорога відкрита для проїзду (але при плануванні маршруту зверніть увагу на те, що ще триває ремонт дорожнього покриття на вул. Гірній)”, – коментує міський голова Ігор Яворський. 

У рамках робочого виїзду Ігор Романович також оцінив хід робіт з капітального ремонту дороги у районах багатоквартирних житлових забудов. Днями було здійснено фрезерування старого покриття та планування основи на вул. Коваліва (район буд. № 22). Сьогодні розпочали роботи з укладання асфальту. Загалом тут буде відремонтовано приблизно 210 м дороги. 

Підготовчі роботи тривають і на вулиці В. Великого (район буд. № 177). Механізованим способом демонтовано старе покриття, сьогодні — працюють над вирівнюванням основи. Тут заплановано здійснити ремонт близько 216 м дорожнього покриття. 

Тривають роботи з капітального ремонту дорожнього покриття й на частині вулиці Гірної, де наразі проводиться встановлення бордюрів. На черзі — облаштування зливної каналізації. На цій ділянці заплановано відремонтувати близько 720 м дорожнього покриття.