На першому “відкритому прийомі” у Facebook міський голова розглянув більш ніж 30 звернень від мешканців

Сьогодні, 12 січня, міський голова Ігор Яворський провів перший “відкритий прийом” громадян в онлайн-форматі. Участь у ньому взяли заступники міського голови, керівники відповідних підрозділів міської ради та комунальних підприємств. 

“Часто-густо в повсякденному житті мешканців нашої територіальної громади виникають певного роду питання, проблеми, які, на мою думку, можна швидко й легко вирішити. Але тільки тоді, коли цьому питанню приділити увагу. Через карантинні обмеження не можна проводити зустрічі. Отож я прийняв рішення проводити відкритий прийом громадян через платформу ZOOM”, – говорить міський голова Ігор Яворський.

Такий формат комунікації жителі Бориславської громади оцінили, адже адресували для розгляду більш як 30 питань. Так, у ході спілкування від людей лунали питання щодо ремонту доріг, міжбудинкових заїздів, тротуарів на деяких вулицях, ситуації з водопостачанням, витоків води, встановлення додаткових сміттєвих майданчиків на деяких вулицях, встановлення засобів примусового зниження швидкості та інші. 

За результатами “відкритого прийому” усі питання та пропозиції, які надійшли від громади, взято на контроль та будуть вирішуватися з користю для мешканців. 

Якщо у вас є проблемні запитання, які потребують розв’язання, задавайте в їх коментарях під наступним дописом-анонсом на Facebook-сторінці Бориславської міської ради. Якщо бажаєте зберегти анонімність, можна поставити питання, заповнивши форму за посиланням https://forms.gle/wrheoDDbCq6Fh8X97.