На вул. Чорновола очистили прибудинкову територію

Сьогодні у подвір’ї одного із будинків по вул. Чорновола кипіла робота – здійснювався вивіз негабаритного сміття.

Мешканцям будинку №10 вищевказаної вулиці набрид захаращений підвал і вони взялися його прибирати. Як виявилось, різноманітного непотребу за роки назбиралось багато і просто викинути його у звичайні баки на найближчому контейнерному майданчику не можна. Відтак, гори сміття на прибудинковій території ледь не стали причиною адміністративного стягнення у вигляді штрафу за порушення правил благоустрою міста та українського законодавства щодо поводження із ТПВ.

Однак мешканці не розгубились та звернулись до міської ради із проханням допомогти із залученням спецтехніки. Так, за сприяння першого заступника міського голови Романа Садлівського, самоскид і фронтальний навантажувач КП «Еко-Місто» та одного із приватних підприємців міста забрали близько 60 кубів сміття.

Як пояснили в управлінні житлово-комунального господарства та енергозбереження, кількість відходів, яку нагромадили на подвір’ї жителі, була дуже великою і в таких випадках вивіз та утилізація замовляються окремо.

Тому нагадуємо бориславцям: якщо є необхідність позбутись великої кількості негабаритних твердих побутових відходів – звертайтесь до ДВ «Еко-Світ» за номером телефону (03248) 5-68-98.