На вул. В.Великого та 600-річчя Борислава проводять благоустрій території та встановлюють освітлення

Сьогодні, 9 квітня, міський голова Борислава Ігор Яворский в рамках виїзної наради відвідав вул. В.Великого та 600-річчя Борислава, де спільно із головою комісії з питань житлово-комунального господарства Ігорем Тарновецьким оглянули хід робіт із завершення благоустрою території після реконструкції водопроводу, а також із розпочатого монтажу вуличного освітлення.

Як ми уже згадували раніше, в рамках програми “Питна вода” на цих вулицях замінювали труби водопостачальної мережі. Відповідно до технічного завдання, було виконано монтаж близько 2 км труб різного діаметру, встановлено нову запірну арматуру, пожежні гідранти і регулятори тиску з подальшим перепідключенням абонентів.

Оскільки реконструкцію уже було завершено, в рамках підготовки міста до Великодніх свят, за ініціативи депутата міської ради Андрія Спаса, благоустрій території було включено до плану робіт.

Так, підрядною організацією уже засипано траншеї із водопроводами та розрівняно грунтові насипи. А до кінця наступного тижня буде встановлено кришки люків на колодязях.

Також за ініціативи А.Спаса на частині вулиць В.Великого та 600-річчя Борислава розпочато встановлення вуличного освітлення, якого там раніше не було. До виготовлення опор долучилось НГВУ «Бориславнафтогаз», яке надало металеві труби. Монтаж ліхтарів виконує КП «Бориславсвітло», для цього за кошти міського бюджету було закуплено 13 нових LED-світильників.

Нагадаємо, що у лютому цього року також вперше було освітлено вул. Городище та Високу.