Наближення послуг до мешканців віддалених сіл Бориславської тергромади

У вівторок, 16 лютого, в с. Уріж за дорученням керівництва працівниками управління праці та соціального захисту населення було проведено виїзний прийом громадян з питань надання всіх видів державної допомоги у сфері соціального захисту. Мешканцям віддалених населених пунктів Бориславської територіальної громади (с. Уріж, с. Винники, с. Мокряни та с. Підмонастирок) було надано кваліфіковану допомогу, роз’яснення та консультації щодо діючих міських, обласних та державних соціальних програм, які діють на території громади і якими мають право скористатись мешканці. 

Начальник управління Ірина Цапів наголошує: “Ми навіть не очікували, що така велика кількість людей прийде на прийом. Бачимо наскільки актуальними є такі наші виїзди. Під час зустрічі фахівці прийняли більше 60 заяв від мешканців, сформовали особові справи”.

“Такі виїзні прийоми плануємо зробити регулярними. Особливо в тих населених пунктах, які логістично дальше знаходяться. Це дасть змогу наблизити надання кваліфікованих послуг, підвищити якість та оперативність обслуговування громадян всієї Бориславської ТГ”, – наголосив міський голова.

Окрім цього, з метою підвищення рівня надання послуг щодо пенсійного забезпечення на території віддалених сіл Бориславської громади, проведено перемовини із представниками пенсійного фонду щодо створення віддаленого робочого місця для їх фахівця в с. Уріж. Зараз сторони – в процесі підписання договору про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері надання соціальних послуг.

Передбачено здійснення прийому громадян фахівцем пенсійного фонду у кожен другий четвер місяця з 9.00 до 14.00 у приміщенні сільської ради в с. Уріж (графік може змінюватись залежно від індивідуальної потреби громади). 

“Наше спільне завдання – створити максимально сприятливі умови для отримання мешканцями громади повного спектру послуг за місцем проживання. Це дасть їм змогу значно заощаджувати час. Сподіваюсь на зміцнення ефективної взаємодії і з іншими підрозділами у справі наближення послуг до людей”, – зазначив міський голова Ігор Яворський.