Міський голова наголошує на обов’язковій самоізоляції осіб, які нещодавно повернулись з-за кордону

“Шановні бориславці, звертаюсь до кожного, хто нещодавно прибув з-за кордону. Я наполегливо прошу пройти рекомендований термін самоізоляції протягом 14 днів. Ніхто не може гарантувати того, що не стане джерелом розповсюдження інфекції. Кожен має чітко розуміти, що в залежності від власних дій чи бездіяльності, ви можете запобігти розвитку епідемії чи стати джерелом її активного поширення. Уважно стежте за станом свого здоров’я. При будь-яких симптомах хвороби телефонуйте своєму сімейному лікареві. Поставтеся до цих вимог з розумінням і високою відповідальністю! 

Також звертаюсь до всіх мешканців міста. Якщо вам відомі факти порушення режиму самоізоляції особами, які нещодавно повернулись з-за кордону, просимо повідомляти за тел. 102, (03248) 5 09 02 – поліція та тел. 15-50 або (03248) 5 42 36 – “Гаряча лінія” м. Борислава (цілодобово)”.

Про підвищення режиму контролю за дотриманням процедури самоізоляції осіб, які повернулись з-за кордону, сьогодні, 24 березня, на засіданні комісії ТЕБ та НС, наголосив міський голова Ігор Яворський.

Нагадаємо! Адміністративна відповідальність за порушення обсервації в умовах епідемії коронавірусу може передбачати штрафи від 17 000 до 34 000 гривень, а умисне зараження людей передбачає кримінальну відповідальність.