Назавжди житиме в наших серцях! Борислав попрощався з Героєм!

Сьогодні, 25 травня, бориславська громада попрощалася із земляком Героєм Любомиром Мазуриком.

21 травня воїн поклав своє життя на Донеччині у боротьбі за Україну. Молодий хлопець відійшов у вічність. Біль туги й жалю розриває серця, і немає від цього болю ні ліків, ні зцілень.

Сьогодні вранці домовину з Богослужбової каплички перевезли у храм Вознесіння Господнього на Потоці, де і відбувся чин похорону за загиблим. Прощалися з Любомиром найближчі люди – мама, тато, сестричка, бабусі, дідусь, кохана дівчина, друзі, однокласники, колеги та багатолюдна громада, яка віддала останню шану воїну.

“Ти пішов заради нас, заради України, українського народу, нашої мови та культури. Ти віддав себе, щоб жили ми. Боронив нашу землю у боротьбі проти російського загарбника. Став у ряди воїнів, аби продовжувалося наше життя, наша пісня, наша церква, наше майбутнє”, – сказав у прощальному слові отець-декан Роман Василів.

Від церкви на кладовище труну з тілом несли на руках побратими під супровід військового духового оркестру. Поховання Героя відбулося з почестями під прощальний триразовий збройовий салют.

Вічна пам’ять тобі, наш Захиснику, та вічний спокій твоїй душі! Ти назавжди житимеш у наших серцях! Герої не вмирають!