Новини

Увага! На Львівщині очікується погіршення погодних умов

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України на території Львівської області завтра, 4 лютого, очікується значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/c, хуртовини, ожеледиця. 

Ускладнення погодних умов відповідає II рівню небезпечності (помаранчевий).

Закликаємо бути уважними й обережними під час погіршення погодних умов.

Read More

У Бориславському закладі дошкільної освіти № 3 лунала коляда

Сьогодні, 3 лютого, у Бориславському закладі дошкільної освіти № 3 “Жайворонок” відбулося свято української колядки. Показовий виступ для керівників і вихователів закладів дошкілля нашої громади та батьків діток представили вихователі дитячого садочка № 3. 

Read More

У Бориславській дитячій школі мистецтв — нові перемоги. Вітаємо!

У Бориславській дитячій школі мистецтв — нові перемоги у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах й серед вихованців, і серед викладачів.

У Міжнародному двотуровому багатожанровому конкурсі мистецтв «Зимова казка» в інструментальному жанрі диплом II ступеня під наставництвом Тетяни Винницької здобув Михайло Кулинич, а в жанрі декоративного мистецтва диплом II ступеня під наставництвом Наталії Шабан здобула Софія Попова.

Read More

Задля покращення водопостачання: на вулиці Нафтовій тривають роботи з реконструкції водопроводу

У Бориславі на вулиці Нафтовій тривають роботи з реконструкції водопроводу. Заміну старого, ветхого водопроводу на новий, поліетиленовий працівники комунального підприємства “Вододар” проводять у районі будинків № 42-52. Загалом на цій ділянці замінять 1 км труб діаметром 50 та 32 мм.

Read More

Команда Бориславської ДЮСШ взяла участь у Всеукраїнському турнірі з дитячого футболу

З 27 по 29 січня у Трускавці проходив Всеукраїнський турнір з дитячого футболу «Truskavets Winter Cup 2023». 

Участь у змаганнях взяла команда Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи. Загалом у турнірі за перемогу боролися вісім команд з Трускавця, Стебника, Стрия, Львова, Вінниці та Ужгорода. 

Read More

Віра Старовойтова — лауреат Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів

Практичний психолог закладу загальної середньої освіти №4 імені С. Коваліва Бориславської громади Віра Старовойтова посіла II місце у Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів.

Read More

Можеш допомогти ветеранам та ветеранкам війни у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва – пройди опитування

“Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України” в рамках реалізації проєкту зі створення “Школи сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни” проводить опитування з метою визначення організацій, що надають або можуть надавати консультаційні, дорадчі та інші функціональні послуги ветеранам та ветеранкам війни у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва серед ветеранів, зокрема у створенні сімейних фермерських господарств.

Read More

Для внутрішньо переміщених осіб працює Консультативно-координаційний центр

Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської  ради повідомляє, що для внутрішньо переміщених осіб при Дрогобицькій районній військовій адміністрації працює Консультативно-координаційний центр. 

Read More

Діти Бориславської громади із сімей Захисників — на канікулах у Гданську

28 січня 100 дітей з Бориславської громади вирушили на двотижневий зимовий відпочинок у Гданськ. Це діти з сімей тих, хто стояв чи стоїть на захисті нашої країни, а також декілька дітей із сімей пільгових категорій. 

Read More

Контроль за успішністю та відвідуваністю онлайн: у бориславських школах впроваджують електронні журнали

Вчора, 31 січня, у Бориславі відбувся семінар для освітян громади щодо роботи з багатофункціональним, інтерактивним сервісом оцінювання навчальних досягнень учнів – електронним журналом «Нові знання». Організували захід працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників. 

Read More