Новини

З Днем Святої Трійці

Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру в краще.

Read More

У Бориславі продовжено заміну вуличних світильників

Як зауважив міський голова Ігор Яворський, основним завданням цієї роботи є забезпечення відповідної якості освітлення вулиць міста з метою підвищення рівня безпеки та комфорту як пішоходів, так і водіїв автотранспорту.

Read More

Дезінфекція у Бориславі

Спеціальним дезрозчином було оброблено місця загального користування на вул. Шевченка, Міцкевича, Дрогобицькій, Шкільній, Володимира Великого, Коваліва, пл. Франка та інших.

Read More

Для КП «Зелений світ» придбано нові мотокоси

Для підвищення якості та ефективності роботи із догляду за зеленими насадженнями міському комунальному підприємству «Зелений світ» за кошти міського бюджету було придбано дві мотокоси Stihl.

Необхідну суму на закупівлю обладнання підприємство отримало через рішення сесії, яким було поповнено статутний фонд КП «Зелений світ» на придбання основних засобів.

«Матеріально-технічна база будь-якого підприємства час від часу потребує оновлення. Наше звернення з цього приводу до міської влади було почутим, тому хочемо подякувати міському голові та депутатському корпусу за сприяння і підтримку. Саме завдяки такій співпраці й розумінню ми можемо плідно працювати, щоб наше місто було гарним та охайним», – зауважив директор КП «Зелений світ» Михайло Гоцур.

У Бориславі введено в дію новий водогін

Минулого четверга на вул. 600-річчя Борислава та В.Великого проходив останній етап робіт виведення з експлуатації старого водопроводу. Водопостачання абонентам прилеглої мережі вже здійснюється в повній мірі через новопрокладений водогін.

Read More