Освітлено частину вул. С.Бандери

На частині вул. С.Бандери (від будинку №207 до будинку №247б) завершено роботи із влаштування вуличного освітлення. Це стало можливим завдяки успішній участі відповідного проєкту в Обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив.

«Ще одна вулиця отримала зовнішнє освітлення. Раніше ця вітка вул. С. Бандери взагалі не освітлювалась. Приємно бачити, як мешканці не чекають, склавши руки, а проявляють ініціативу, перемагають в конкурсі і, залучаючи кошти для актуальних потреб з різних джерел фінансування, досягають бажаного результату», – відзначив міський голова Ігор Яворський.

Як повідомили виконавці робіт КП «Бориславсвітло», на вказаній ділянці було прокладено близько 1 км мережі, додатково встановлено 5 опор та змонтовано 23 нових LED-світильники.

Загальна вартість проєкту склала 79 985 грн., із них 39 992 грн. було профінансовано з обласного бюджету, 19 921 грн. – з міського бюджету, 15 837 грн. становили спонсорські кошти, а 4 235 грн. – нефінансовий внесок громади.

Нагадаємо, нещодавно подібний проєкт було реалізовано на вул. Мазепи, де також завдяки перемозі у вищезгаданому конкурсі було облаштовано мережу вуличного освітлення.