Активне дозвілля для губицької дітвори

Пожвавлення на подвір’ї ЗОШ №9 останніми днями не випадкове, адже завдяки участі в Обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку підростаюче покоління губичан отримало довгоочікуваний ігровий майданчик. Проєкт «Придбання та встановлення дитячих ігрових атракціонів на пришкільній території ЗОШ №9 в м.Бориславі» наповнив простір для активного дозвілля необхідним обладнанням на суму 119 922 грн..

Відповідно до умов конкурсу втілення проєкту у життя здійснюється на умові співфінансування з бюджетів області (59 961 грн.) і міста (35 881 грн.), а також з допомогою фінансового (12 100 грн.) та нефінансового (11 980 грн.) внесків громади.

Нещодавно на подвір’ї губицької школи кипіла робота – там місцеві мешканці встановлювали обладнання ігрового майданчика, яке отримали в результаті перемоги проєкту, поданого на конкурс органом самоорганізації населення «Квартальний комітет «Губичі». Як пояснив голова комітету Тарас Багрій, місце дозвілля для дітей у цьому мікрорайоні тривалий час було актуальним питанням. Відтак було прийнято рішення взяти участь у конкурсі, а губичани активно долучились до роботи і власноруч виконали монтаж усіх конструкцій, що склало їх нефінансовий внесок до проєкту.

Станом на сьогодні, встановлено два ігрових комплекси з драбинками, гірками й містком, п’ять різних гойдалок (ланцюгові, балансири, пружинні) і карусель.

Загалом, цьогоріч губицька громада реалізовує окрім цього проекту ще чотири:

  • Придбання ігрових атракціонів для дитячого ігрового майданчика в ДНЗ № 17 «Пролісок» на вул. Дрогобицькій 495 в м. Бориславі Львівської області (загальна вартість – 54 500 грн.)
  • Влаштування безбар’єрного доступу для маломобільних груп населення до приміщень Народного дому «Просвіта» №1 по вул. Дрогобицькій 439 в м. Бориславі (реконструкція) (загальна вартість – 98 453 грн.)
  • Запровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів в мікрорайоні «Губичі» м.Борислава шляхом закупівлі та встановлення контейнерів для сортування ТПВ (загальна вартість – 125 180 грн.)
  • Придбання та встановлення системи відеоспостереження на вул. Дрогобицькій в м. Бориславі (загальна вартість – 126 402 грн.)

Як зауважив міський голова Борислава Ігор Яворський, губичани є найактивнішою громадою нашого міста, яка постійно шукає і використовує усі можливості для покращення життя у своєму мікрорайоні: «Працювати із людьми, які прагнуть змін, готові до них і до їх втілення власними руками, завжди приємно і охоче. Тому тісну співпрацю ми продовжуватимемо й надалі. Також за постійну підтримку прагнень громади окремих слів вдячності заслуговують депутати міської ради Руслан Зелінський та Ігор Михаць й член виконавчого комітету, голова квартального комітету “Губичі” Тарас Багрій. Водночас закликаємо громади інших мікрорайонів брати приклад з сусідів та ставати більш ініціативними».