Залучено більше півмільйона гривень на відновлення даху у ДНЗ №3

У Бориславі завершились роботи із реконструкції даху у дошкільному навчальному закладі №3, що знаходиться на вул. Шкільній, 13. Це стало можливим завдяки фінансовій допомозі з обласного бюджету.

Дах цегляного корпусу дитсадка уже давно потребував ремонту і Бориславська міська рада минулі роки неодноразово зверталась до керівництва вищих рівнів щодо можливості залучення коштів з різних джерел.

Так, цьогоріч було прийнято рішення подати відповідний проєкт на фінансування з бюджету розвитку Львівщини, що в результаті дало можливість отримати додаткових 514 737 грн. на виконання реконструкції.

Як зауважив міський голова Ігор Яворський, кошти було виділено на початку осені, відтак роботи необхідно було завершити оперативно, щоб встигнути до настання холодів та інтенсивних опадів, характерних для цієї пори року.

У процесі ремонту покрівлі було замінено решетування, облаштовано паро- та гідроізоляційні шари, здійснено підшивку стелі оцинкованою покрівельною сталлю, улаштовано покриття з металопрофілю, змонтовано водостічну систему.

Станом на сьогодні, новий дах готовий і заклад може продовжує працювати у звичному режимі. 

Оскільки у ДНЗ функціонує дві дошкільні інклюзивні групи, цьогоріч там було облаштовано інклюзивно-ресурсну кімнату. Для цієї цілі було додатково виділено 35 000 грн. з державного бюджету.

Також з метою забезпечення доступності об’єкту у закладі виконано роботи із облаштування пандуса.