Нова відпочинкова зона біля міської поліклініки

Перед будівлею міської поліклініки на вул. Куліша триває облаштування чергової зони відпочинку у Бориславі. Ці роботи виконуються КП «Еко-місто» в рамках реалізації планових заходів із благоустрою території міста.

Станом на сьогодні, на площі поруч із входом до закладу вимощено бруківкою дві стежки, встановлено дві лавки та шість смітників. Очікується монтаж ще чотирьох лавок.

Як пояснили на підприємстві, влаштувати наступну відпочинкову зону саме у цьому місці було вирішено через декілька причин – чималу кількість відвідувачів поліклініки, наявність поблизу місця зупинки громадського транспорту та прохання самих мешканців мікрорайону.

Нагадаємо, що з ініціативи директора КП «Еко-місто» Івана Сороки у Бориславі цьогоріч було розпочато облаштування нових відпочинкових зон. Так, за сприяння міської ради та участі у виборі місць самими бориславцями, появились три міні-сквери – на розі вулиць Дрогобицької та Ірини Сеник (на «Рогачці»), на вул. Данила Галицького та на площі перед стоматологічною поліклінікою по вул. Коваліва.