Обговорено перспективи співпраці з Асоціацією місцевих рад “Ради Львівщини”

Вчора, 6 квітня, відбулась зустріч влади міста із представниками Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”. Виконавчий директор Асоціації Андрій Якимів розповів про перспективи співпраці з Асоціацією в реалізації місцевих проектів, можливості в напрямку сприяння соціально-економічного, місцевого та регіонального розвитку та зазначив: «Асоціація, допомагає органам місцевого самоврядування при вирішенні питань, що відповідають інтересам громад, розробляє та вносить до органів державної влади пропозиції щодо державної підтримки розвитку місцевого самоврядування. Для досягнення поставлених цілей, ми плануємо до кінця 2021 року об’єднати усі територіальні громади Львівської області».

На зустрічі було обговорено питання допомоги у реалізації низки ініціатив, які можуть бути втілені у Бориславській громаді: сприяння розвитку ТГ через реалізацію бізнес-проектів, культурних заходів, пошук партнерів та інвесторів, підвищення професійного рівня працівників з питань управління проектами та активізації участі в національних і міжнародних програмах. Асоціація має на меті також надавати допомогу у розвитку місцевих ініціатив, зокрема, організації молодіжних просторів, проведенні фестивалів, спортивних змагань, промоції громад.

Міський голова Ігор Яворський окреслив актуальні інвестиційні проекти в громаді, реалізація яких передбачає залучення грантодавців та донорів, і висловив сподівання на допомогу у цьому напрямку. «Ми співпадаємо у поглядах, і цей шлях нам буде простіше і легше пройти, якщо матимемо таких партнерів», – відзначив Ігор Романович

Важливим і актуальним для Бориславської громади зараз є створення якісної Стратегії новоствореної громади. Проговорено можливість залучення фахівців до її написання, супроводу та перспективи роботи в цьому напрямку.

Міський голова висловив позицію громади у зацікавленні співпраці та поглиблені комунікації для розвитку цікавих і креативних ідей, які сприятимуть розвитку території.