На території міста продовжують облаштування майданчиків для збору ТПВ

Комунальне підприємство «Еко-місто» продовжує проведення робіт з облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів. Так, вчора, 5 квітня, було завершено роботи із впорядкування одного із них на вул. С. Петлюри. 

Працівниками підприємства було встановлено основу та тристоронню огорожу із профнастилу. На майданчику розміщено 5 контейнерів, з яких 3 – для роздільного збору ТПВ (папір, скло, пластик). 

Роботи з впорядкування майданчиків для збору твердих побутових відходів будуть продовжуватися надалі. Наступними будуть облаштовані майданчики на вул. С. Петлюри (поворот на вул. Куліша), вул. Січових Стрільців, вул. Івана Франка. 

Також зазначаємо, що на території нашої громади встановлено нові контейнери для загального збору ТПВ. Але, мабуть, не всі мешканці нашої громади готові берегти своє ж майно. Так, минулого тижня знову було виявлено факти хуліганства на сміттєвих майданчиках: крадіжки коліс з контейнерів, їх пошкодження та підпал, а також випадки викидання будівельних відходів і гілок, великогабаритного сміття. Тож зважаючи на це, закликаємо мешканців шанувати майно, не нищити контейнери та використовувати їх за призначенням.

Також звертаємось з проханням повідомляти про випадки навмисного знищення та крадіжки сміттєвих баків, підпалів, викидання в них будівельних відходів за телефонами 1550, (03248) 5-42-36, 067 52 49 577 (гаряча лінія міста, цілодобово).