Облаштування аптеки-музею Йогана Зега продовжиться

Вчора, 24 вересня, було підписано договір щодо реалізації проєкту облаштування аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості Йогана Зега. Від імені Бориславської міської ради угоду із Львівською обласною державною адміністрацією та Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» підписав секретар міської ради Юрій Химин.

Проєкт облаштування та наповнення експозиціями аптеки-музею став одним із 11 переможців цьогорічного Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад від АМС «Єврорегіон Карпати-Україна». Він дозволить остаточно завершити процес створення музею, адже завдяки перемозі у конкурсі минулого року було зведено його будівлю.

Водночас до уваги зацікавлених та небайдужих повідомляємо про те, що триває збір експонатів!

Щиро запрошуємо мешканців нашого міста, а також усіх бажаючих долучитись до збереження історії нашого краю. Якщо ви маєте, на вашу думку, речі (гасові лампи, документи про нафтовидобуток, пробірки, лабораторне обладнання, тощо), які пасуватимуть до тематики експозиції аптеки-музею світового винахідника нафтової промисловості – звертайтесь до директора міського парку Ігоря Сагана за номером телефону (093) 577-56-35 або приходьте в приміщення адміністрації парку, яке знаходиться в «Зеленому театрі» з 08:00 до 17:00 год..

Фото: ЛОДА

*Проєкт реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” в межах проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку” спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.