Облаштування тротуару по вул. Яворницького

Сьогодні розпочались роботи з облаштування тротуару на частині вул. Яворницького (від перехрестя з вул. Володимира Великого до перехрестя з вул. Грушевського). 

«Пішохідна частина є досить зруйнованою, додаткову складність руху створює великий кут нахилу, що зумовлює небезпеку для пішоходів, особливо в зимовий період. Цим відрізком дороги користується велика кількість людей, і ми б не хотіли відкладати її ремонт до наступного року. Тому починаємо вже зараз», – зауважив міський голова Ігор Яворський.

Як розповів керівник КП “Еко-місто” Іван Сорока, заплановано провести вирівнювання основи, встановити бордюри, викласти бруківку та обладнати нову огорожу. 

Також у Бориславі тривають підготовчі роботи до асфальтування вулиці Грушевського – установлено бордюри, завершується облаштування зливової каналізації та підключення оглядових колодязів. Капітальний ремонт дороги проводиться за кошти міського бюджету в рамках Програми фінансування робіт, пов’язаних з капітальним та поточним ремонтом доріг м. Борислава на 2020 рік.