Оголошення про намір передати в оренду приміщення для розміщення торговельного об’єкту з реалізації питної води

Бориславська міська рада має намір передати в оренду нежитлове приміщення площею 12,0 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Борислав, вул. Коваліва, 42, терміном на 2 роки 11 місяців, для розміщення торговельного об’єкту з реалізації питної води.

Орендна ставка за використання нерухомого майна, для розміщення торгівельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, відповідно до Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном, що перебуває у власності територіальної громади міста Борислава, у новій редакції становить 6%.

Заяви щодо оренди вище зазначеного нерухомого майна приймаються до 20 листопада 2019 року включно. У разі надходження двох і більше заяв, буде оголошено конкурс на право оренди майна територіальної громади міста Борислава.

За додатковою інформацією звертатись до відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, (4-й поверх, каб. 45), або за тел. 4-30-42.