Охорона праці очима дітей

Щорічно, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. З метою привернення уваги дітей і молоді до питань охорони праці в різних сферах суспільного життя, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення  та підтримки талановитої молоді Трускавецьким відділенням фонду соціального страхування України було проведено конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Бориславської територіальної громади.

У своїх роботах конкурсанти вміло зобразили вплив наслідків пандемії COVID-19 на світ праці, ризики недотримання безпеки та гігієни праці на робочих місцях. Комісією було обрано 15 кращих робіт, які були представлені у фінальному етапі, що пройшов вчора, 29 квітня. Роботи конкурсантів відзначені грамотами та подарунками, які вручили заступник міського голови Гарасимів Роксоляна Всеволодівна та т.в.о. начальника Трускавецького управління фонду соціального страхування Скірко Наталя Романівна.

У своєму вітальному слові Роксоляна Всеволодівна та Наталя Романівна відзначили, що малюнки дітей роблять світ кращим та безпечнішим. Своїми роботами юні художники закликають дорослих серйозно ставитися до безпеки на робочих місцях і дбати про своє здоров’я. Начальник відділу освіти Елла Зіновіївна подякувала організаторам заходу, юним художникам та всім, хто допомагає і направляє наших дітей на шляху до формування свідомого і відповідального ставлення до особистої безпеки та безпеки тих, хто їх оточує.

Пропонуємо переглянути фото з нагородження конкурсантів, а також відео їхніх робіт за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=u8iWce8D6dM