Бориславець Олег Гічва – чемпіон Європи з боксу

Вчора, 11 липня, у столиці Грузії Тбілісі завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. У ваговій категорії до 66 кг золоту медаль завоював боксер з Борислава, вихованець спортивного товариства “Гладіатор” Олег Гічва. 

На шляху до фіналу спортсмен впевнено обійшов суперників з Туреччини, Вірменії та Угорщини. У заключному поєдинку зустрівся з представником Грузії, виборовши перемогу. 

“Цілеспрямованість, неймовірна сила волі та старання завжди є запорукою успіху. Навесні – чемпіон України, а сьогодні – вже чемпіон Європи серед юніорів. Впевнений, що на Олега чекає велике майбутнє, і ще не на одному чемпіонаті ми почуємо його ім’я. Вітаю з перемогою, дякую тренерам, батькам, всім, хто допомагав і вболівав”, – зазначає міський голова Ігор Яворський. 

До слова, вже більш як дев’ять років Олег займається боксом, а на чемпіонаті України золото виборював чотири рази. Тренери Олега – Ігор Нинич та Андрій Сальва. 

Тож щиро вітаємо спортсмена та  його тренерів з таким досягненням, бажаємо сили, невичерпної енергії, віри в себе та нових перемог!